Centrum Szkoleń i Kursów kosmetycznych

CENTRUM SZKOLENIOWE stanowi integralną część CENTRUM KOSMETYKI I PIELĘGNACJI CIAŁA w ŻYWCU. Oferujemy szeroką ofertę szkoleń w zakresie kosmetologii, kosmetyki, wizażu, makijażu permanentnego a także fizjoterapii. Naszym celem było harmonijne połączenie wyjątkowej oferty Salonu z wysoką jakością usługi szkoleniowej, a także klimatem i atmosferą, które stworzyliśmy dla pełnej satysfakcji naszego klienta. Dokładamy wszelkich starań, aby Państwa potrzeby i życzenia były zaspakajane na najwyższym poziomie.

Nowością w naszym Centrum jest możliwość przeprowadzenia indywidualnych szkoleń on-line dla osób w trakcie i po leczeniu onkologicznym z kosmetyki oraz fizjoterapii.

Szkolenia z fizjoterapii będą obejmować m.in. programowanie rehabilitacji kobiet po raku jajnika, a z kosmetyki – z dziedziny pielęgnacyjnej i upiększającej.

Obecnie dla Gości w naszym gabinecie prowadzone są bezpłatne konsultacje. Przewidziany termin szkoleń to przełom 2022/2023 roku. Chętne osoby zapraszamy do kontaktu telefonicznego, drogą elektroniczną, bądź osobiście.

„Uroda to weksel honorowany na całym świecie za okazaniem”
Giovanni Giacomo Casanowa

Od 2010 roku, a więc od początku powstania naszego Salonu, wciąż poszerzamy zakres oraz poziom świadczonych przez nas usług. Gabinety Medycyny Estetycznej i Kosmetologii, a także Gabinet Medycyny Naturalnej i Fizjoterapii prowadzone są przez wykwalifikowaną kadrę specjalistów z wyższym wykształceniem, kochających swoje zawody, wciąż poszerzających swoją wiedzę w Polsce i zagranicą. Poza naszym Centrum Szkoleniowym nasi wykładowcy prowadzą wykłady w Wyższych Szkołach, są prelegentami na krajowych i międzynarodowych Konferencjach Naukowych, a także publikują swoje prace naukowe na całym świecie w tym w Japonii, Chinach, Australii.

Naszą ofertę kierujemy dla wszystkich chętnych poszerzenia swojej wiedzy o nowe zabiegi, dla osób chcących utrwalić znane zagadnienia, dla początkujących adeptów zarówno po studiach, technikach usług kosmetycznych lub dla osób nie posiadających ukończonych szkół o profilach objętych naszą ofertą szkoleniową, jednak zainteresowanych zdobyciem wiedzy np. do zmiany zawodu i podstawowego vademecum w branży. Jesteśmy dla każdego bez względu na posiadaną wiedzę i wiek. Zaletą naszego Centrum Szkoleniowego jest prowadzenie szkoleń przez praktyków z pasją i wieloletnim doświadczeniem w małych grupach lub w sposób indywidualny, dającą wymierny efekt kształcenia. Pragniemy spełniać Wasze marzenia.

„To możliwość spełniania marzeń sprawia, że życie jest takie fascynujące”
Paulo Coelho

Zakres Szkoleń obejmuje m.in.:

KOSMETOLOGIA – MEDYCYNA ESTETYCZNA

Mezoterapia igłowa, Wypełniacze, Mezoterapia mikroigłowa, Mezoterapia bezigłowa.

TWARZ

Mikrodermabiazja diamentowa, Czyszczenia twarzy, Eksfoliacja kwasami, Peelingi chemiczne, Oxybrazja, Zabiegi laserowe (usuwanie naczynek, przebarwień, depilacja laserowa), Depilacja woskiem, Pielęgnacja twarzy stopień I, Pielęgnacja twarzy stopień II

MAKIJAŻ PERMANENTNY

Makijaż permanentny, Microblading

WIZAŻ – STYLIZACJA

Przedłużanie i zagęszczenie rzęs I stopień, Przedłużanie i zagęszczenie rzęs II stopień, Henna brwi i rzęs

CIAŁO

, Krioterapia miejscowa, Fale radiowe, Liposukcja ultradźwiękowa, Masaż gorącymi kamieniami, Masaż kosmetyczny twarzy i dekoltu, Masaż relaksacyjny, Pielęgnacja ciała stopień I, Pielęgnacja ciała stopień II, Refleksoterapia stóp